2025-07-14

Malowanie

Znów miałem tydzień przerwy, ale w tym czasie przyszła farba i końcówka kabla. Na początek odmalowałem więc szafki, które ostatnio szpachlowałem oraz ramy okienne i "przestrzeń pod nimi" (sam nie wiem, jak to nazwać). Kolejne rzeczy, które czekały od dawna, odhaczone.

Końcówka kabla posłużyła do podłączenia czujnika głębokości. Działa. Pokazuje metr wody pod sobą. Zmierzyłem przy okazji, że tu gdzie stoję, wcale nie jest tak głęboko, bo jedyne 1,4m. Licząc, że mam jakieś 0,8m zanurzenia, to zapas nie jest bardzo duży.

Wymieniłem też jeszcze jeden kabelek na grubszy, bo to odpalanie silnika z kokpitu tak jednak nadal zawodziło. Na razie jest poprawa, zobaczymy ile wytrzyma.

No i spróbowałem wreszczie odpalić odsalarkę. Woda się pompuje, ale coś brak ciśnienia. Albo zawór nie działa, albo manometr. Jeszcze będę kombinował.


Rzeczona przestrzeń podokienna

Odmalowane szafki

+0Nm [0]